Banner Collegium Polonicum

Informacje praktyczne

Regulamin z aneksami


Formularze do pobrania:


Informator: Jak korzystać z biblioteki CP


POMOC:Jak korzystać z katalogu


Układ księgozbioru w bibliotece CP:

2p_1-mini ©Biblioteka CP   3p_1-mini ©Biblioteka CP   4p_1-mini ©Biblioteka CP

 

 


Księgozbiory podręczne w Bibliotece Collegium Polonicum

Nr

Name

Abteilung

Standorte

Tel.

1103

Kiesling Grażyna

Administracja

CP/103

801

1104

Bielewicz-Polakowska E.

Administracja

CP/105

812

1105

Żywalewski Dariusz

Administracja

CP/6

883

1201

Sadłowska Joanna

Biblioteka CP

BCP/B12

754

1203

Kaźmierczak Błażej

Archiwum

BCP/parter

759

1210

RARA

Biblioteka CP

BCP/B20

758

1300

Wojciechowski Krzysztof

Administracja

CP/103

801

1301

Szkarłat Kamil

Informatyka

CP/118

841

1302

Buchowski Michał

KuWi/EUV

CP/136

822

1303

Chołuj Bożena

KuWi/EUV

CP/134

825

1304

Kopka Artur

Politologia

CP/127

836

1305

Chojnowski Przemysław

Polonistyka

CP/123-125

784

1306

Kulczyńska Katarzyna

Gosp. Przestrzenna

CP/117

833

1307

Rycerz Joanna

Politologia

CP/127

836

1312

Głosińska Grażyna

Ochrona środowiska

CP/138

823

1314

Krzymuski Marcin

Prawo CP

CP/137

820

1315

Pukacz Andrzej

Ochrona środowiska

CP/140

877

1316

Podruczny Grzegorz

Gosp. Przestrzenna

CP/117

840

1317

Małolepszy Maciej

Prawo CP

CP/129

886

1319

Richter Nicole

KuWi/EUV

CP/149

855

1320

Benecke Werner

KuWi/EUV

CP/149

887

1321

Filipowicz-Tokarska Ksymena

Polonistyka

CP/123

884

1322

Ibragimow Aleksandra

Ochrona Środowiska

CP/18

823

1323

Zgrzywa Jan

Filologia polska jako obca

CP/123

884

1324

Zgrzywa Agnieszka

Filologia polska jako obca

CP/123

884

1326

Balejko Janusz Krzysztof

Kulturwissenschaft

CP/118

835

1327

Zalewski Paul

Kulturwissenschaft

CP/110

817

1328

Makowicz Bartosz

Prawo CP

CP/135

785

1329

Wudarski Arkadiusz

Katedra prawa cywil.

CP/133

137

1330

Krieger Corinna

Germanistyka

CP/134

 

1610

Kapler Astrid

Języki Obce

CP/109

830

1618

Jaworowska Aleksandra Maria

Języki Obce

CP/113

836

1620

Biermann Urszula

Języki Obce

CP/113

836

1621

Kopka Artur

Języki Obce

CP/127

836

1622

Skwarek Agnieszka

Języki Obce

CP/127

836

1623

Brzezińska Natalia

Języki Obce

CP/112

836

1626

Loock Barbara

Języki Obce

CP/127

836

1630

Rycerz Joanna

Języki Obce

CP/127

836

1632

Wiącek Anna

Języki Obce

CP/127

836

1634

Jańczak Barbara

Języki Obce

   

1700

DEDECIUS

Archiwum

BCP/parter

759