Banner Collegium Polonicum

Ogłoszenia


Organizacja roku akademickiego 2017/2018


Jeszcze do 8 grudnia możesz zgłosić własny projekt z obszaru CSR i dostać 5000 zł na jego realizację. Masz pomysł na warsztaty edukacyjne na Twojej uczelni? A może chciałbyś sprawić frajdę wychowankom domu dziecka w Twoim mieście? Nie czekaj i weź sprawy w swoje ręce, biorąc udział w konkursie CSR Masters!

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji znajdziesz na: http://csrmasters.pl/formularz-zgloszeniowy/


Badanie wśród studentów odnośnie opinii o ofercie dydaktycznej przeprowadzane przez firmę DSiG wraz z Urzędem Marszałkowskim Wojewółdztwa Lubuskiego:  https://www.webankieta.pl/ankieta/306254/opinie-i-oczekiwania-studentow-wobec-lubuskich-uczelni.html 


W maju 2018 roku jeden z najsłynniejszych polskich  żaglowców - "Dar Młodzieży" rozpocznie rejs dookoła świata - pod hasłem  "Rejs Niepodległości".
Oficjalnymi organizatorami Rejsu Niepodległości są Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Akademia Morska w Gdyni, Salezjański Wolontariat Misyjny- Młodzi Światu.

OTWARTY KONSURS DLA MŁODZIEŻY AKADEMICKIEJ - celem konkursu jest  wyłonienie symbolicznej liczby 100 laureatów, którzy w nagrodę popłyną żaglowcem "Dar Młodzieży" na jednym z odcinków dookoła świata.


Die Gemeinschaft für studentischen Austausch in Mittel- und Osteuropa (GFPS e.V.) vergibt im Sommersemester 2018 Stipendien für:

- einen Semestersprachkurs in Polen;
- ein Studiensemester in Polen.
Bewerbungsschluss für alle Stipendien ist der 06. Dezember 2017.

GFPS-StipendiumSzkolenie dla studentów I roku z praw i obowiązków studenta odbędzie się w dniu 25 października 2017r. (środa) o godz. 17:00 . 


Szkolenie BHP - obowiązkowe dla wszystkich studentów rozpoczynających studia w roku akad. 2017/2018:

Harmonogram dla studentów rozpoczynających studia od semestru zimowego 2017/2018:
a) uruchomienie Szkolenia: 2 listopada 2017 r.,
b) czas na zapoznanie się ze Szkoleniem i zaliczenie testu (pierwsze i ewentualne drugie podejście): od 2 listopada 2017 r. do 18 lutego 2018 r. Konkurs na prace magisterskie i rozprawy doktorskie - plakat


Międzynarodowy Program Stydpendialny dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstieftung Umwelt (DBU)


Możliwości wygrania stypendium w wysokości 1000 USD w konkursie organizowanym przez portal velvetjobs.com.

Zasady konkursu


Pilotażowy Program "Aktywny Samorząd" skierowany do osób niepełnosprawnych zamieszkujących powiat słubicki.
Roczne stypendia Bawarskiego Ministerstwa Nauki, Badań i Sztuki na studia podyplomowe w Niemczech w roku akademickim 2017/2018 - LINK


MASPEX:  LICZYSZ NA CIEKAWE PRAKTYKI? MY LICZYMY NA CIEBIE! - LINK


 Ubezpieczenie studenta przez Uczelnię