Banner Collegium Polonicum

Informacja prasowa nr 34

Program MBA "Zarządzanie dla Europy Środkowo-Wschodniej"

Uroczyste zakończenie studiów rocznika 2008/2009

 

 

W dniu 20 listopada 2009 o godz. 17.00 w Collegium Polonicum odbędzie sie uroczyste zakończenie studiów rocznika 2008/2009 programu MBA "Zarządzanie dla Europy Środkowo-Wschodniej".

 

Podczas uroczystości siedemnastu studentów z sześciu krajów (Polska, Niemcy, Rumunia, Czechy, Albania, Białoruś) odbierze dyplomy i otrzyma tym samym tytuł magistra MBA "Master of Business Administration – Management for Central and Eastern Europe".

 

Skierowane do młodych managerów studia MBA oferują wymianę wiedzy i doświadczeń w zakresie zarządzania z uwzględnieniem różnych aspektów kulturowych i branż przemysłu. Oprócz międzynarodowego charakteru programu cechą wyróżniającą jest jego modułowa struktura umożliwiająca podnoszenie kwalifikacji przy jednoczesnym kontynuowaniu kariery zawodowej.

 

Podczas trwających 4 semestry studiów ich uczestnicy uczą się, jak skutecznie zarządzać  projektami i kierować firmą na rynkach międzynarodowych. Dziewięć tygodniowych zjazdów, organizowanych średnio co dwa miesiące, odbywa się w Collegium Polonicum w Słubicach. Zajęcia prowadzone są przez międzynarodową kadrę, w tym profesorów, trenerów managementu oraz managerów znanych międzynarodowych koncernów. Językiem wykładowym jest język angielski.

 

Następna edycja programu rozpoczyna się w marcu 2010. Podania przyjmowane są do 31.12.2009. Istnieje możliwość uzyskania stypendium. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.mba-cee.com

 

 

Informacji udziela:

 

Collegium Polonicum

Biuro MBA

ul. Kościuszki 1

69-100 Słubice

tel.: 095/ 7592 419

e-mail: mba@mba-cee.com

www.mba-cee.com