Banner Collegium Polonicum

Informacja prasowa nr 1

2. Uniwersytecki Bal Karnawałowy w Collegium Polonicum

 

W piątek, 05 lutego br,. o godz. 20.00 rozbrzmią pierwsze takty do tańca na 2. Uniwersyteckim Balu Karnawałowym w Collegium Polonicum w Słubicach. Inicjatorem i organizatorem balu jest Rada Samorządu Studentów Collegium Polonicum.

Bal ma być doskonałą okazją do pełnej integracji środowiska akademickiego i braci studenckiej Collegium Polonicum UAM oraz Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Honorowy patronat nad balem objął JM Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. Bronisław Marciniak.

Bal jest skierowany nie tylko do grona akademickiego, lecz również do każdego, kto czuje się związany z Collegium Polonicum i razem z uczelnią chce pobawić się w karnawale.

Na uczestników balu czeka wspaniała zabawa przy muzyce, bogate menu oraz konkurs tańca dla par. Do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Samorządu Studentów Collegium Polonicum, prorektora ds. studenckich prof. Zbigniewa Pilarczyka.

Bilety w cenie 80zł/osobę są do nabycia w biurze Samorządu Studenckiego Collegium Polonicum, biuro nr 6, we wtorki i w czwartki w godz. 11.00-12.30. Istnieje możliwość rezerwacji miejsce telefonicznie lub mailowo.

 

Informacji udziela:

 

Katarzyna Melcer

katarzyna.mecler@gmail.com

Tel. 0661 789 552