Banner Collegium Polonicum

Informacja prasowa nr 17

Dzień Otwartych Drzwi w programie

VIADRINA MBA „Zarządzanie dla Europy Środkowo-Wschodniej”

 

Program MBA „Zarządzanie dla Europy Środkowo-Wschodniej” Uniwersytetu Europejskiego Viadrina zaprasza serdecznie na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się w czwartek, 24 czerwca 2010, w godz. 14.00 - 21.30, w Collegium Polonicum, sala 13. Wydarzenie to jest adresowane w szczególności do osób zainteresowanych studiami MBA. Przybyli goście będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach razem z obecną klasą MBA 2010/11. Wykłady poprowadzą światowej sławy specjaliści: Gunter Deuben - ekonomista i analityk rynków finansowych, przedstawiciel Deutsche Bank Research oraz Axel Arendt - były prezes zarządu koncernu Rolls-Royce.

 

Jeśli chcesz rozwinąć swoją karierą zawodową i zastanawiasz się nad rozpoczęciem studiów MBA, Dzień Otwartych Drzwi umożliwi Ci poznanie naszej oferty studiów i zweryfikowanie jej na rynku programów MBA.

 

Program MBA Uniwersytetu Europejskiego Viadrina jest jedynym dwunarodowym programem w Niemczech, realizowanym we współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu. Są to studia w trybie part-time w małych grupach, z maks. liczbą studentów – 25. Struktura programu składa się z 9 sześciodniowych zjazdów (modułów), dzięki której nakład czasowy zajęć wynosi 56 dni roboczych w ciągu dwóch lat. Nasz angielskojęzyczny program posiada akredytację FIBBA (dla Niemiec, Szwajcarii i Austrii) oraz SEM Forum (dla Polski).

 

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa telefonicznie 095 75 92 419 lub mailowo mba@mba-cee.com

 

Szczegółowe informacje na temat programu: www.mba-cee.com