Banner Collegium Polonicum

Informacja prasowa nr 5

III Uni Bal Karnawałowy w Collegium Polonicum

 

W piątek, 18 lutego br,. o godz. 20.00 rozbrzmią pierwsze takty do tańca na

III Uniwersyteckim Balu Karnawałowym w Collegium Polonicum w Słubicach. Inicjatorem i organizatorem balu jest Rada Samorządu Studentów Collegium Polonicum we współpracy z AStĄ Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą .

 

Bal ma być doskonałą okazją do pełnej integracji środowiska akademickiego i braci studenckiej Collegium Polonicum UAM oraz Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

 

Honorowy patronat nad balem objął JM Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. Bronisław Marciniak oraz Prorektor UAM ds. studenckich, prof. dr hab. Zbigniew Pilarczyk, Dziekan WNGiG, prof. dr hab. Marek Marciniak, Dziekan WNPiD, prof dr hab. Tadeusz Wallas, Dziekan WFPiK, prof. Józef Tomasz Pokrzywniak i Burmistrz Słubic, Tomasz Ciszewicz.

 

Bal jest skierowany nie tylko do grona akademickiego, lecz również do każdego, kto czuje się związany z Collegium Polonicum i razem z uczelnią chce pobawić się w karnawale. Obowiązuje strój wieczorowy (bal maskowy).

 

Na uczestników balu czeka wspaniała zabawa przy muzyce, bogate menu oraz konkurs tańca dla par. Do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Samorządu Studentów Collegium Polonicum, prorektora ds. studenckich prof. Zbigniewa Pilarczyka.

 

Bilety w cenie 80zł/osobę są do nabycia w biurze Samorządu Studenckiego Collegium Polonicum, biuro nr 148a, we wtorki i w czwartki w godz. 11.00-12.30 w dniach 2-17 lutego br.. Istnieje możliwość rezerwacji miejsce telefonicznie lub mailowo.

 

Więcej informacji oraz menu dostępne na stronie www.cp.edu.pl

 

Informacji udzielają:

 

Barbara Wojdyło, Tel. 509 612 065

Maja Kazubowska, Tel. 791 465 655

Tomasz Rosiak, Tel.  795 242 895

Wojciech Owsik, Tel. 661 569 077

e-mail: samorzadcp@gmail.com