Banner Collegium Polonicum

Euronalia 2015

Przyszedł czas na studenckie święto w Słubicach zwane EUROnaliami. Przez trzy dni miejscowi studenci będą bawić się i integrować z okolicznymi mieszkańcami. Organizatorzy imprezy, Rada Samorządu Studentów Collegium Polonicum w Słubicach oraz Rada Mieszkańców Osiedla Studenckiego, przygotowali wiele atrakcji dla osób, które w dniach 12-14 maja będą chciały świętować razem ze studentami podczas festiwalu muzycznego.

Pierwszy dzień rozpocznie się o godz. 17:30 bezpłatnymi warsztatami z nieszablonowego myślenia, technik uczenia się oraz motywacji prowadzonymi przez Wojciecha Gorczyńskiego ze Stowarzyszenia po PROstu w Collegium Polonicum. Wieczorem, o 22:00 rozpoczynamy „Wielkie Otwarcie EUROnaliów” w klubie KAMEA we Frankfurcie nad Odrą! Wstęp 3euro w przedsprzedaży, 5 euro w dniu imprezy. Bilety można kupić w Collegium Polonicum w poniedziałek (12.05) w godz. 11:00 – 14:00 oraz we wtorek (13.05) w godz. 10:00 – 14:00.

Mnóstwo atrakcji będzie czekać na nas w środę 13 maja. W godzinach popołudniowych czeka nas kolejna część studenckiego święta – „Wielkie Grillowanie” połączone z „Dniem Mieszkańca”. Emocji nie powinno zabraknąć w Międzygalaktycznej Bitwie Akademików, w której poznamy najlepszy akademik znajdujący się na osiedlu studenckim. Ponadto odbędzie event sportowo – kulturalno – rekreacyjny organizowany przez Stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu (zapisy trwają do 12.05). Później, przy dźwiękach klubowej muzyki, studenci i mieszkańcy miasta będą mieli możliwość skonsumowania specjałów z grilla. W tegorocznej edycji festiwalu muzycznego EUROnaliów będziemy gościć takich dj-ów jak: Maller, David Lasok, Dj Simon Sett (Słubice, Prosety), Dj Teem (Słubice, Prosety) oraz Dj Gapa z Poznania.

Trzeciego dnia EUROnaliów zostajemy w miasteczku akademickim. Na dobry początek czeka nas kilka pokazów tanecznych (wystąpią Via Divas oraz Light Style Crew). Oprócz tego, odbędzie się również pokaz Zumby, wraz z krótkimi warsztatami. W tym roku nowością będzie pokaz tańca z ogniem. Nie obejdzie się oczywiście bez koncertów! W tym roku zagrają: Frontrow, Cosovel, Abel, Kuba Knap oraz W.E.N.A!

Zabawa w Słubicach zapowiada się niezwykle ciekawa. Będzie to szansa na integrację miejscowych studentów z mieszkańcami miasta i okolic, a także wygranie wspaniałych nagród ufundowanych przez tegorocznych Sponsorów m.in. zestawy e-papierosów firmy DROYP. Zapraszamy serdecznie wszystkich w dniach 12-14 maja do Słubic, pogoda musi dopisać. Bawcie się wspólnie z nami!

Patronat honorowy nad imprezą objęło miasto Słubice.

Linki do wydarzenia:

www.euronalia.pl

https://www.facebook.com/EuronaliaSlubice

 

 

Link do zapisów:

Event Stowarzyszenia FSL Aktywni dla Powiatu:

https://docs.google.com/forms/d/1dpN9YsqKrSe1nX0zGqK7dIIvIid1LXhIpHYkjCp-24A/viewform

 

Rada Samorządu Studentów Collegium Polonicum w Słubicach