Banner Collegium Polonicum

Spotkanie z przyrodą: Nie taki wilk straszny...

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim wracają „Spotkania z Przyrodą”, czyli cykl prelekcji, których zadaniem jest przybliżenie zainteresowanm osobom otaczającej nas przyrody w ciekawy i zaskakujący sposób. Organizatorem Spotkań jest Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych ze Słubic.

 

W tym miesiącu Natalia Królikowska opowie nam bajkę o wilku!

 

Większości z nas wilk kojarzy się negatywnie. Wyje do księżyca, warczy pokazując przerażające, ostre zęby, poluje na niewinne kopytne mieszkające w lesie, na owieczki w zagrodach, no i nie waha się połknąć w całości i babcię, i wnuczkę. Ale czy rzeczywiście wilk jest taki straszny jak go malują? Czy to prawda, że wilka można spotkać w okolicach Słubic? Dowiemy się tego już 17.09.2015 r. (czwartek), o godzinie 18:00 w Collegium Polonicum, w sali nr 18!

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

Spotkania z Przyrodą” to cykl prelekcji, których zadaniem jest przybliżenie zainteresowanm osobom otaczającej nas przyrody w ciekawy i zaskakujący sposób. Spotkania polegają na prezentacji przez kompetentną osobę wcześniej zaproponowanego tematu czy zagadnienia przyrodniczego, a następnie dyskusji na dany temat poprzez zadawanie dodatkowych pytań oraz zgłaszanie własnych doświadczeń i obserwacji

wilk-www ©Karol Duerr

Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych

tel. 534 85 85 65, 796 131 490, 721 792 932

ul. Piłsudskiego 3-4/36

69-100 Słubice

www.dziupla.org

www.facebook.pl/dziupla.org