Banner Collegium Polonicum

Targi Edukacja-Praca-Kariera

targi-www ©Sylwia Cor

W czwartek, 19 listopada br., w godz. 10:00-14:00 serdecznie zapraszamy do Collegium Polonicum w Słubicach na Targi Edukacja-Praca-Kariera.

Organizatorami Targów są UAM Collegium Polonicum w Słubicach, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Słubicach oraz Starostwo Powiatowe w Słubicach.

Targi stanowią wkład w obchody 8 Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego na świecie wydarzenia promującego przedsiębiorczość i odejmowanie biznesowych inicjatyw.

Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów ostatnich klas gimnazjów, liceów oraz studentów i osób poszukujących pracy. Celem Targów jest przedstawienie możliwości kształcenia i zatrudnienia, zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Zwiedzający będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania się z przedstawicielami szkół, uczelni wyższych, pracodawców, jak również doradcami zawodowymi. Dowiedzą się o trendach panujących na naszym i zagranicznym rynku pracy. Ważnym elementem Targów są warsztaty, podczas których młodzi mogą zwiększyć swoje kompetencje społeczne, językowe, zaplanować ścieżkę kariery oraz wziąć udział w wykładach akademickich. 

Swoją ofertę przedstawia blisko 50 wystawców z obszaru województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz z Niemiec. Są to szkoły średnie, uczelnie wyższe, pracodawcy, instytucje odpowiedzialne za kształcenie ustawiczne.

Udział w Targach jest bezpłatny.

Informacji udzielają:

Sylwia Cor

tel.: 95 7592 414

Collegium Polonicum

ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice

e-mail: cor@cp.edu.pl


Agnieszka Zwierzchaczewska                                              

tel.: 793 514 600                                                                   

Młodzieżowe Centrum Karier                                                      

Mickiewicza 6/13, 69-100 Słubice                                                                       

e-mail: mck.slubice@ohp.pl