Banner Collegium Polonicum

Kierunek Prawo w Collegium Polonicum w Słubicach z certyfikatami "Laur europejski" oraz "Studia z przyszłością"

Kierunek prawo prowadzony w Collegium Polonicum w Słubicach wspólnie przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą został dwukrotnie wyróżniony przez Komisję ekspercką w Programie „Studia z przyszłością”. Nasz kierunek otrzymał nie tylko po raz drugi certyfikat „Studia z Przyszłością”, ale także certyfikat nadzwyczajny „Laur europejski”.

 Konkurs i Program Akredytacji „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków i programów studiów na polskich uczelniach. Certyfikatem „Studia z Przyszłością” zostają wyróżnione kierunki realizowane według oryginalnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy. Certyfikat uzyskują kierunki studiów, które - w opinii ekspertów - należą do grona akademickiej elity.

 Na gali w Warszawie 13 kwietnia br. nagrodę w imieniu Wydziału Prawa i Administracji UAM odebrała Pani Prodziekan ds. kształcenia i współpracy z otoczeniem prof. UAM dr hab. Joanna Haberko.

 Więcej informacji na temat wyróżnionego kierunku prawo:

http://www.cp.edu.pl/pl/studia/rekrutacja/prawo/index.html  

 Zdjęcia z Finałowej Gali Programu:

http://www.studiazprzyszloscia.pl/strona-49   

cert_prawo_150px ©Wydział Prawa i Administracji UAM      cert_prawo4_150px ©Wydział Prawa i Administracji UAM     cert_prawo5_150px ©Wydział Prawa i Administracji UAM