Banner Collegium Polonicum

Uwaga media – możliwość przeprowadzenia wywiadu z laureatką Nagrody Viadriny Agnieszką Holland

Reżyserka Agnieszka Holland odbierze w czwartek, 9 maja, 19. Nagrodę Viadriny Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Zainteresowane dziennikarki i dziennikarze mogą, po wcześniejszym zgłoszeniu, przeprowadzić wywiad z laureatką w dniu wręczenia nagrody.

Ostatnie wolne terminy wywiadów: w czwartek, 9 maja, od godz. 20.30 w kinie CineStar we Frankfurcie nad Odrą, Große Scharrnstraße 68 - 71. Prosimy o zgłoszenia i rezerwację terminu wywiadu do środy, 8 maja, do godziny 18.00, do działu PR uniwersytetu Viadrina mailowo na adres: presse@europa-uni.de.

Uroczystość wręczenia nagrody odbędzie się o godz. 17.00 w auli Auditorium Maximum, Logenstraße 4, we Frankfurcie nad Odrą. Z tej okazji wieczorem odbędzie się rozmowa z reżyserką i pokaz uhonorowanego Srebrnym Niedźwiedziem festiwalu Berlinale filmu „Pokot“ (oryginał z niemieckimi napisami). Kino CineStar, Frankfurt nad Odrą, Große Scharrnstraße 68 – 71, godz. 19.30. Wstęp wolny.

Zgłoszenia udziału w uroczystości wręczenia nagrody i w wieczorze filmowym proszę przesyłać na adres: viadrinapreis@europa-uni.de.

Dodatkowych informacji udziela:
Uniwersytet Europejski Viadrina
Dział Prasy i Promocji
Tel.: +49 (0)335 - 5534 4515
presse@europa-uni.de
www.europa-uni.de