Banner Collegium Polonicum

Energetyczna salsa, pop i rock – Uniwersytet Europejski Viadrina zaprasza na 25. Uniball w Forum Kleista we Frankfurcie nad Odrą

Uniwersytet Europejski Viadrina zaprasza na 25 bal uniwersytecki Uniball, który odbędzie się w sobotę, 16 listopada br. od godziny 20.00 we frankfurckim Forum Kleista. Przez całą noc goście z grona akademickiego, miasta i regionu będą razem bawić się przy różnorodnej muzyce na trzech parkietach – w sali balowej, przy scenie w foyer oraz w klubie.

Po raz pierwszy na scenie w foyer zagrają trzy różne zespoły. Kubańsko-francusko-niemiecka grupa Mi Solar rozgrzeje gości rytmami salsy z akcentami popu, funku i hip-hopu. Następnie Adriano Celentano Gebäckorchester przypomni znane włoskie przeboje sprzed lat. A na koniec scenę opanuje zespół Skaver, który aranżuje znane rockowe i popowe hity w wyjątkowym rytmie ska. Przez cały wieczór w sali balowej gościom towarzyszyć będzie Max Demian Band. Natomiast w klubie duet DJ Croaky i DJ Redzide alias Gebrüder Spin zabierze gości w muzyczną podróż do różnych krajów.

Ofertę gastronomiczną i wybór napojów zapewni gościom pięć barów, imbis z przekąskami i kawą oraz bar tapas (płatność tylko gotówką w euro).

Bilety na bal dostępne są w trzech kategoriach:

Ballkarte / bilet wstępu: w przedsprzedaży 35 euro / bilet, studenci 25 euro i są do nabycia w Informacji Turystycznej w Bolfrashaus, Große Oderstraße 29, w kasie Forum Kleista, Platz der Einheit 1 lub online za pośrednictwem systemu biletowego Forum Kleista.

Galeriekarte / bilet na galerii – bilet gwarantujący miejsce przy dwuosobowym stoliku na galerii – 45 euro / bilet

Saalkarte / bilet w sali balowej – miejsce przy dziesięcioosobowym stole, w cenie bufet z daniami ciepłymi i na zimno, obsługa przy stole – 85 euro / bilet (napoje płatne dodatkowo)

Bilety z kategorii Galeriekarte i Saalkarte są do nabycia drogą mailową na adres: uniball@europa-uni.de (korespondencja także w języku polskim).

Wszystkie informacje na temat programu i sprzedaży biletów są dostępne na stronie: https://www.europa-uni.de/pl/struktur/unileitung/pressestelle/uniball/index.html

Sponsorami premium 25. Balu Uniwersyteckiego Uniball są PwC Deutschland i Sparkasse Oder-Spree, oraz Frankfurter Brauhaus GmbH i Haufe-Lexware GmbH & Co. KG.
Partnerem medialnym imprezy są: radio Antenne Brandenburg i radio eins.

Dodatkowych informacji udziela:
Uniwersytet Europejski Viadrina
Dział Prasy i Promocji
Tel.: +49 (0)335 - 5534 4515
presse@europa-uni.de
www.europa-uni.de

Viadrina_Uniball_Facebook-Banner_1200x626 ©Ewa Bielewicz-Polakowska