Banner Collegium Polonicum

Wirtualne spotkanie z kandydatami na studia w Collegium Polonicum w Słubicach

Już po raz trzeci Collegium Polonicum zaprasza kandydatów i kandydatki na wirtualne spotkanie informacyjne „Dzień Kandydata”. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 maja br. od godz. 13:15 na profilu FB Collegium Polonicum:

https://www.facebook.com/cpslubice/

FB_dzien-kandydata-600 ©Collegium Polonicum

W trakcie spotkania zostaną przedstawione informacje o:

- polsko-niemieckich kierunkach studiów
- procesie rekrutacji
- warunkach studiowania
- pomocy materialnej
- samorządzie studenckim i organizacjach studenckich

W spotkaniu wezmę udział zarówno przedstawiciele grona akademickiego jak i studenci oraz studentki, którzy przedstawia studia oraz życie na polsko-niemieckiej granicy.

Część główna Dnia Kandydata na UAM online odbędzie się w godzinach 11:00-13:15 na profilu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Facebooku: https://www.facebook.com/amupoznan/ Tam będzie można zapoznać się z całą ofertą UAM nie wychodząc z domu. W niedzielę, 23 maja o godz. 12:00 zapraszamy na profil FB UAM na webinar z  wyjątkowymi absolwentami. W trakcie rozmowy absolwenci i absolwentki przedstawią w jakich wyjątkowych miejscach i zawodach można pracować po ukończeniu studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz jak maksymalnie wykorzystać studia, by spełniać się zawodowo.

O Collegium Polonicum

Collegium Polonicum to wspólna placówka badawczo-dydaktyczna Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. To wyjątkowa transgraniczna jednostka na polsko-niemieckim pograniczu, gdzie mają miejsce codzienna międzynarodowa współpraca, integracja i nauka.