Banner Collegium Polonicum

Ambasador Niemiec w Polsce z wizytą na Uniwersytecie Europejskim Viadrina i w Collegium Polonicum / Wykład otwarty na temat stosunków polsko-niemieckich

Ambasador Niemiec w Polsce, J.E. Arndt Freytag von Loringhoven, odwiedzi w poniedziałek, 22 listopada br. Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Collegium Polonicum w Słubicach. Punktem kulminacyjnym wizyty będzie wykład dotyczący polityki europejskiej na temat stosunków polsko-niemieckich, który ambasador wygłosi o godz. 12.30 w Collegium Polonicum.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do udziału w wykładzie i rozmowie ambasadora z prezydentką Viadriny prof. dr Julią von Blumenthal, które odbędą się w sali 13 Collegium Polonicum. Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie na język polski. Obowiązują aktualne przepisy sanitarne: zachowanie dystansu oraz maseczki.

Spotkanie z przedstawicielami mediów: wpis do księgi pamiątkowej

22 listopada br. ambasador Arndt Freytag von Loringhoven rozpocznie wizytę na Uniwersytecie Europejskim Viadrina. Po powitaniu przez władze uniwersytetu o godz. 10.00 w budynku głównym Viadriny przy Große Scharrnstraße 59 wpisze się do księgi pamiątkowej Viadriny. Dziennikarze są serdecznie zaproszeni na to wydarzenie, które odbędzie się w sali senatu Uniwersytetu Europejskiego Viadrina w budynku głównym, sala 109.

Informacji udziela:

Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą
Biuro prasowe
Tel.: +49 (0)335 - 5534 4515

presse@europa-uni.de

www.europa-uni.de