15.11.2016 - Targi Edukacji i Pracy

Również w tym roku Lektorat Języków Obcych zaangażował się w uatrakcyjnienie programu Targów. Podczas warsztatów na temat historii języka irlandzkiego, uczniowie mogli doskonalić swoją znajomość języka angielskiego z Johnem Harronem z Irlandii, a quiz przeprowadzony przez Natalię Brzezińską również pogłębił ich wiedzę na temat kultury i geografii krajów anglojęzycznych.

Konrad Walerski wprowadził uczestników warsztatów w tajniki współpracy polsko-niemieckiej w naszym regionie, a Anastassiya Zubanenko uchyliła rąbka rosyjskiej duszy i rosyjskiej kultury podczas prezentacji i krótkiej dyskusji w języku angielskim. Podczas warsztatów prowadzonych przez dr. Artura Kopkę oraz Annę Wiącek uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat projektów filmowych w Collegium Polonicum.

IMG_1778 ©Astrid Kapler Konrad  - Dt - pl ©Astrid Kapler ZuhФrer Targi Anastasiia ©Astrid Kapler