Banner Collegium Polonicum

Polsko - Niemieckie Studia Prawnicze


Wszyscy

Lp. Treść
1. OFERTA praktyk dla studentów/pracy dla absolwentów w Kancelarii Prawnej BLU dr Katarzyna Styrna - Bartman we Wrocławiu.
2. Możliwość publikacji w Zeszycie Studenckim Kół Naukowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
3. Możliwość odbycia praktyk w dziale prawnym i compliance niemieckiej grupy kapitałowej w Polsce dla studentów prawa
4. Organizacja roku akad. 2018/2019
5.

W związku z wprowadzeniem do USOS Web  przedmiotów zdawanych przez każdego studenta w roku akad. 2018/2019 należy sprawdzić na swoim koncie w USOS Web poprawność wprowadzonych przedmiotów. Przy jakiejkolwiek nieprawidłowości wprowadzonych przedmiotów (figuruje przedmiot, którego student nie powinien zdawać w tym roku lub też brak przedmiotu, który powinien byc zdawany przez studenta) student powinien pilnie skontaktować się z Sekretariatem Studenckim (618296815, pak@europa-uni.de ).
Przyporządkowane przedmioty TRZEBA podpiąć pod rok i etap studiów!
W przypadku, kiedy przedmiot nie zostanie podpięty, USOS nie liczy za niego punktów ECTS! 

6. Jakiekolwiek wnioski, podania, itd., skierowane do Kierownika Studium prof. dr hab. Joanny Długosz należy składać tylko i wyłącznie w Sekretariacie Spraw Studenckich CP (pok. 150). W żadnym razie nie wysyła się ich na adres e-mail do Kierownika Studium.
7. Uwaga! Jeżeli na egzamin, seminarium, itd. obowiązują zapisy można zapisywać się telefonicznie (061 8296815) lub mailowo (studylaw.cp@europa-uni.de). Konieczne jest wtedy podanie (poza imieniem i nazwiskiem) nr albumu.