Banner Collegium Polonicum

Polsko - Niemieckie Studia Prawnicze


Wszyscy

Treść
UAM a COVID-19 - wszelkie komunikaty i zarządzenia obowiązujące na UAM
Automatyczne przedłużenie okresu ważności legitymacji studenckich do 31 maja 2020 roku - rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 marca br. 
W celu ograniczenia obciążeń finansowych studentów, w sytuacji wprowadzenia na terenie całego kraju stanu zagrożenia epidemicznego i zamknięcia wielu miejsc pracy studentów, odracza się terminy pobierania opłat związanych ze studiami - LINK
Organizacja roku akad. 2019/2020

W związku z wprowadzeniem do USOS Web  przedmiotów zdawanych przez każdego studenta w roku akad. 2019/2020 należy sprawdzić na swoim koncie w USOS Web poprawność wprowadzonych przedmiotów. Przy jakiejkolwiek nieprawidłowości wprowadzonych przedmiotów (figuruje przedmiot, którego student nie powinien zdawać w tym roku lub też brak przedmiotu, który powinien byc zdawany przez studenta) student powinien pilnie skontaktować się z Sekretariatem Studenckim (618296815, pak@europa-uni.de ).
Przyporządkowane przedmioty TRZEBA podpiąć pod rok i etap studiów!
W przypadku, kiedy przedmiot nie zostanie podpięty, USOS nie liczy za niego punktów ECTS! 

Jakiekolwiek wnioski, podania, itd., skierowane do Kierownika Studium prof. dr hab. Joanny Długosz należy składać tylko i wyłącznie w Sekretariacie Spraw Studenckich CP (pok. 150). W żadnym razie nie wysyła się ich na adres e-mail do Kierownika Studium.
Uwaga! Jeżeli na egzamin, seminarium, itd. obowiązują zapisy można zapisywać się telefonicznie (061 8296815) lub mailowo (studylaw.cp@europa-uni.de). Konieczne jest wtedy podanie (poza imieniem i nazwiskiem) nr albumu.