Banner Collegium Polonicum

Konkursy, stypendia, programy, konferencje...

II rekrutacja do projektu pt. Własna firma- start dla młodych - początek 21 czerwca 2021r. - LINK
Plakat


Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką do udziału w IV Dniu Jakości Kształcenia, uczelnianej konferencji w formie zdalnej, która odbędzie się 15 czerwca 2021 r. w MS Teams.

Tematem tegorocznej edycji wydarzenia jest Kształcenie zdalne na UAM – teraz i po pandemii. Spotkają się z Państwem przedstawiciele gremiów uniwersyteckich oraz kadry nauczycielskiej, którzy opowiedzą o różnych aspektach kształcenia zdalnego.

Przedmiotem dyskusji będą zarówno rozwiązania informatyczne stosowane w kształceniu na odległość, jak i kontekst psychologiczny oraz społeczny tego zjawiska. Do rozmowy o zdalnym kształceniu zaproszeni zostali także przedstawiciele studentów i doktorantów oraz laureaci Nagrody „Praeceptor Laureatus”.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji i do dołączania do wydarzenia za pośrednictwem LINKU.


Ambasada USA i American Corners zapraszają na cykl bezpłatnych warsztatów pt. „Zagrożenia w Internecie - jak świadomie korzystać z sieci" - 10, 17 i 24 czerwca br. - LINK


ZAPROSZENIE na konferencję "Studenci UAM w czasie pandemii" podsumowującą realizację projektu „Studenci z niepełnosprawnościami w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w czasie pandemii koronawirusa COVID-19: trudności – wsparcie – rozwiązania” w dniu 08 czerwca 2021r. 
Program konferencji


Ambasada USA zaprasza na wirtualne wydarzenie: LGBTQI+ Audio History with Eric Marcus, 15 czerwca o18:00; rejestracja do 13 czerwca br.


Startuje nabór do Nagrody Santander „SPOŁECZNIK ROKU” dla studentów i doktorantów UAM. Nagroda Społecznika przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w działalności społecznej oraz aktywną działalność na rzecz środowiska akademickiego w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 maja 2021 r. Składanie aplikacji do15 czerwca 2021r.


XVI Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu


Kolejna edycja Stypendium im. dr. Jana Kulczyka dla studentów UAM - obywateli Ukrainy! Termin składania kompletnych wniosków - 11 czerwca 2021r.


Stypendium Fundacji Rotary Oldenburg-Ammerland e.V. i DAAD (Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej) dla studentów uczelni partnerskich z Europy Środkowo-Wschodniej - INFO (PL, RUS, ENG)


Zapraszamy na warsztaty umiejętności interpersonalnych


Kancelaria DZP zaprasza młodych prawników do udziału w serii spotkań o zamówieniach publicznych.


Zapraszamy do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka za rok akademicki 2020/2021 - do 18 maja 2021r.!


Zaproszenie do udzialu w Dyskusji panelowej - Webinarium: "Odpowiedzialność UE i państw członkowskich podczas pandemii - konsekwencje dla regionu przygranicznego" - rejestracja do 4 maja br.


"Behind the Scenes" - Ambasada USA rozpoczyna nowy cykl wirtualnych spotkań  z  twórcami ze świata filmu, telewizji i produkcji w USA, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i procesem twórczym opowiadając, jak wygląda ich praca 'behind the scenes'.


PZU - Program Praktyk i Staży 2021


Ambasada USA: Zaproszenie na panel wirtualny o ochronie własności intelektualnej - 26 kwietnia godz. 18:00


Nabór wniosków do programu Anders NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej) już otwarty! - wnioski do 18 maja 2021r.! 


Konferencja Student Engagement - Recognition and Inclusion Tools


Ambasada USA zaprasza na kolejne spotkanie online - „Careers of the Future: Robotyka”


Stwórz z nami nową społecznośc na Marsie - Mars Colony Hackathon 


Nabór w Programie POLONISTA NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej)


Aktualne oferty wyjazdowe dla studentów UAM w ramach współpracy bilateralnej


Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nieodpłatna pomoc pra wna w dobie pandemii – wnioski de lege lata i de lege ferenda”


Biuro Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki poszukuje wolontariuszy!!!


Ambasada USA zaprasza na wydarzenia kulturalne w marcu


Nabór na wymianę studencką do uczelni partnerskiej w USA - Appalachian State University https://www.appstate.edu/
INFORMACJA
WZORY DOKUMENTÓW


Projekt „Świadomy UAM- w chorobie i niepełnosprawności” - cykl warsztatów skierowany do społeczności akademickiej, który otrzymał dofinansowanie w jesiennej edycji konkursu Kowadło 2.0


8. edycja konkursu Podatkowych Liderów - do wygrania płatny staż z Ministerstwa Finansów
- Link do ogłoszenia na stronie MF: https://www.gov.pl/web/finanse/konkurs-mf-zmierz-sie-z-podatkowymi-wyzwaniami-okresu-pandemii-i-zostan-podatkowym-liderem2