Banner Collegium Polonicum

Centrum konferencyjne

Collegium Polonicum jako wspólna placówka naukowa poznańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą jest doskonałym miejscem do przeprowadzania kongresów, sympozjów czy innych imprez. Jest najnowocześniejszym tego rodzaju obiektem w polskim pasie przygranicznym. Collegium Polonicum ponadto wyposażone jest w najnowszy sprzęt audiowizualny i komputerowy, co umożliwia prowadzenie wideokonferencji po obu stronach granicy.

Budynek Collegium Polonicum położony jest w specyficznym miejscu - na granicy polsko-niemieckiej. Stylistyka odzwierciedla nowoczesność uczelni, a ich swobodna kompozycja odpowiada otwartemu charakterowi nowoczesnych placówek naukowych. Do Collegium Polonicum wchodzi się przez plac usytuowany na wprost mostu granicznego, przechodzący w dziedziniec główny. Plac i dziedziniec nadają się doskonale do organizowania różnego rodzaju koncertów, festynów oraz targów itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi salami w galerii zdjęć

Oferta Collegium Polonicum obejmuje również doradztwo w rezerwacji noclegów w hotelach po obu stronach granicy, bądź w nowych, luksusowych domach studenckich. Tworzą one campus niemal w centrum Słubic i posiadają apartamenty lub pokoje 1- i 2-osobowe o wysokim standardzie i bardzo przystępnych cenach.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o rezerwację terminów z wyprzedzeniem!

konferencje1 ©Collegium Polonicum