Banner Collegium Polonicum

Studia o Polsce

Dyżury

DYŻURY WYKŁADOWCÓW W SEMESTRZE LETNIM 2023/2024 

Imię i nazwisko Dzień Godzina nr pokoju w Collegium Polonicum

dr Ksymena Filipowicz-Tokarska
kft@amu.edu.pl

wtorek 17:15-18:45 w sali nr 217 w Collegium Maius (ul. Fredry 10, Poznań)

dr Aleksandra Ibragimow
aleksandra.ibragimow@amu.edu.pl

     

dr Artur Kopka
kopka@europa-uni.de

wtorek (online, po wcześniejszym umówieniu)

12:00-13:30  

Kamilla Kędzierska-Kolendo
kamked@amu.edu.pl

 środy 15:00-16:30 112

dr Jędrzej Krystek
jk31442@amu.edu.pl

 poniedziałek

10:00-11:30 

 123

dr Dominik Pick
dominik.pick@amu.edu.pl

czwartek

 9:00-10:30

 121

Agnieszka Skwarek
skwarek@europa-uni.de

środa 14:00-15:30 112

prof. UAM dr hab. Grzegorz Podruczny
podruczny@amu.edu.pl

 

 

 

dr Agnieszka Zgrzywa agnieszka.zgrzywa@amu.edu.pl

poniedziałek

czwartek

13:40-14:25

18:40-19:25

 

dr Jan Zgrzywa
zgrzywa@amu.edu.pl

poniedziałek

piątek

 8:00-9:00

8:00-9:00

 

Anna Wiącek
anna.wiacek@amu.edu.pl

 wtorek 14:00 – 15:00