Banner Collegium Polonicum

Ambasador Collegium Polonicum

Program Ambasador Collegium Polonicum

Drodzy, przyszli studenci i studentki Collegium Polonicum!

W życiu człowieka jest wiele trudnych decyzji do podjęcia. Dlaczego jest to takie trudne? Otóż poprzez dwa aspekty – pierwszym jest fakt, iż nasze wybory będą rzutować i wpływać na naszą przyszłość. Kolejnym bardzo istotnym jest to, że bardzo często o rozmaitych możliwościach dowiadujemy się za późno albo wcale, co powoduje następnie nasze zawiedzenie. Jesteśmy na siebie źli i nie możemy wybaczyć sobie podjęcia błędnej decyzji.

Właśnie taką decyzją jest wybór właściwego kierunku studiów. My, Ambasadorzy Collegium Polonicum możemy Wam w tym pomóc. Poprzez przedstawianie rzeczywistego obrazu naszej uczelni, chcielibyśmy pokazać co nasza szkoła ma do zaoferowania przyszłym studentom. Same ulotki i plakaty to nie wszystko. Liczy się przede wszystkim rozmowa.

Jesteśmy studentami tej uczelni i wielu z nas zna ją od podszewki, dlatego chcemy przyjechać do Waszych szkół i porozmawiać o tym, jakie macie plany na przyszłość. Chcemy Wam pokazać naszą uczelnię – nie tylko od strony rekrutacji, ale także możliwości oraz oferty jaka jest tu przygotowana. Jak wiadomo, bardzo istotny jest wybór kierunku, ale również miejsce, w którym się studiuje jest bardzo ważne.  Oprócz oferty edukacyjnej pokażemy Wam także życie, jakie toczy się poza uczelnią lub nawet na niej. Liczne grupy działające przy Collegium Polonicum, takie jak Rada Samorządu Studentów, Rada Mieszkańców Osiedla Studenckiego, Koła Naukowe, sekcje sportowe, teatralne i muzyczne. Student nie żyje tylko działalnością naukową, dlatego też pokażemy Wam, gdzie spędzamy wolny czas, jak wyglądają akademiki, gdzie można wyjść na koncert, imprezę, spektakl.

 My już przeżyliśmy dużo teraz chcielibyśmy pokazać Wam, że warto studiować właśnie w Collegium Polonicum.

Fotosesja-studenci-CP_2019_DSC3057-600 ©CP